SOLAR-PT-R01/40/30/1-400
PRODUCT NAME : POST TOP LIGHT SOLAR CELL
BRAND : LIGHTTRIO
ITEM CODE : SOLAR-PT-R01/40/30/1-400
HOUSING : ALUMINIUM HOUSING
HOLDER : Philips LED chips
COLOR : SAND BLACK
WATT/KELVIN : 40W 220VAC. 3,000K WARMWHITE
SOLAR PANEL : 60W Monocrystalline Silicon.